Wyszukiwarka ofert

Wybierz lokalizację

Oferty

Miejscowość
Cena
Powierzchnia
Data
LMMZ-MS-3010 | Mieszkanie Sprzedaż
229 000 pln (4 084,91 pln / m²)
Lokalizacja Czerwionka-Leszczyny
Dzieln./Miejsc. Czerwionka
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 56,1 m²
Piętro 4p
Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Czerwionki !! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie stanowiące odrębną własność, zlokal ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika Pokaż na mapie
LMMZ-MW-3009 | Mieszkanie Wynajem
1 300 pln + opłaty,
Lokalizacja Czerwionka-Leszczyny
Dzieln./Miejsc. Czerwionka
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 34,5 m²
Piętro 4p
Przedstawiamy ofertę wynajęcia mieszkania typu M3 usytuowanego na 4 piętrze w niskim bloku w centrum Czerwionki. Stan lokalu - do wprowadzenia, kilka lat wstecz przepowadzonao kapitalny remont. Uk ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LMMZ-MW-3008 | Mieszkanie Wynajem
1 200 pln + opłaty,
Lokalizacja Czerwionka-Leszczyny
Dzieln./Miejsc. Czerwionka
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 36,0 m²
Piętro 4p
Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia – Czerwionka Prezentujemy ofertę wynajmu funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Czerwionce. Lokal mieszkalny znajduje si ...
LMMZ-MW-3007 | Mieszkanie Wynajem
2 700 pln + opłaty,
Lokalizacja Żory
Dzieln./Miejsc. Centrum
Rodzaj budynku apartamentowiec
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 53,1 m²
Piętro 1p
MIESZKANIE DWUPOKOJOWE Z DUŻYM  BALKONEM W NOWYM APARTAMENTOWCU- CITY PARK ŻORY PRZY AL. WOJSKA POLSKIEGO !! Przedstawiamy ofertę apartamentu do wynajęcia mieszczącego się na 1 piętrze w niskim 4 p ...
LMMZ-MW-3006 | Mieszkanie Wynajem
1 200 pln + opłaty,
Lokalizacja Czerwionka-Leszczyny
Dzieln./Miejsc. Leszczyny
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 31,1 m²
Piętro 3p
Prezentujemy ofertę wynajmu przytulnego mieszkania, które z M2 zostało zaaranżowane na lokal dwupokojowy; mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku w Leszczynach przy ul. Konopnickiej. Mi ...
LNLW-MS-2991 | Mieszkanie Sprzedaż
490 000 pln (8 448,28 pln / m²)
Lokalizacja Rybnik
Dzieln./Miejsc. Raszowiec
Rodzaj budynku apartamentowiec
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 58,0 m²
Piętro 1p
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe w stanie zaawansowanym deweloperskim, położone w kameralnym, nowoczesnym apartamentowcu na drugim piętrze, w Rybniku, obręb Raszowiec. Budynek znajduje si ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LNLW-GS-2990 | Działka Sprzedaż
360 000 pln (147,72 pln / m²)
Lokalizacja Czerwionka-Leszczyny
Dzieln./Miejsc. Czuchów
Powierzchnia 2 437,0 m²
Przedstawiam ofertę działki z przeznaczeniem podstawowym teren zabudowy usługowej i mieszkaniowej jednorodzinnej (symbol 3UMN) oraz częściowo teren zieleni w dolinie cieków wodnych (symbol 6ZWS).  Do ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LNLW-MS-2989 | Mieszkanie Sprzedaż
280 000 pln (4 801,10 pln / m²)
Lokalizacja Czerwionka-Leszczyny
Dzieln./Miejsc. Leszczyny
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 58,3 m²
Piętro 1p
2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze – Leszczyny, ul. Broniewskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w spokoj ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LNLW-MS-2988 | Mieszkanie Sprzedaż
470 000 pln (6 663,83 pln / m²)
Lokalizacja Żory
Dzieln./Miejsc. os. Sikorskiego
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 70,5 m²
Piętro 7p
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego zlokalizowanego na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku na Osiedlu Sikorskiego w Żorach. Mieszkanie przeszło gruntowny remont 2,5 roku ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LMMZ-DS-3005 | Dom Sprzedaż
820 000 pln (2 520,75 pln / m²)
Lokalizacja Lyski
Dzieln./Miejsc. Pstrążna
Liczba pokoi 6
Powierzchnia 325,3 m²
Powierzchnia działki 967,0 m²
Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego z wbudowanym garażem jednostanowiskowym.   Budynek mieszkalny z garażem jest obiektem piętrowym, całkowicie podpiwniczonym. Nieruc ...
Artykul pozycjonujący
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego