O Firmie

Biuro L&M NIERUCHOMOŚCI S.C.  jest licencjonowanym biurem w obrocie nieruchomościami  z długoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Działalność biura swoim zasięgiem obejmuje cały powiat rybnicki i miasto Rybnik dlatego też siedziba firmy mieści się na pograniczu lokalizacji, tj. w Czerwionce, przy głównej ulicy.
Dokonując wyboru miejscowości na siedzibę biura wybraliśmy teren, gdzie jest ewidentna potrzeba mieszkańców tej Gminy. Do tej pory wszystkie sprawy związane z kupnem-sprzedażą nieruchomości, trzeba było załatwiać poza Gminą, chcieliśmy  to zmienić i dlatego wychodzimy  naprzeciw dla Klienta, zapewniając kompleksową obsługę związaną z obrotem nieruchomościami.

Co to znaczy?
Dla Klienta Kupującego zgodnie z preferencjami jesteśmy w stanie znaleźć każdą nieruchomość, czy do zakupu czy do wynajmu.

Przygotowujemy całą dokumentację do aktu notarialnego, na życzenie Klienta uczestniczymy w negocjacjach dotyczących warunków transakcji.
Bardzo ważne,  świadczymy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Po zakupie nieruchomości nasza praca dla Klienta jeszcze się nie kończy, wykonujemy szereg czynności związanych z przekazaniem nieruchomości.

A co zapewniamy dla Klienta Sprzedającego?
Pełną obsługę związaną ze sprzedażą nieruchomości lub też wynajmu. Nasze działania obejmują wyszukiwanie konkretnego Klienta na daną nieruchomość, lokal mieszkalny itp., kojarzenia stron, inwestowania własnych środków finansowych w szeroko pojętą reklamę nieruchomości, współpracy z innymi biurami nieruchomości w zakresie sprzedaży nieruchomości, mieszkania, itp.. , Przygotowujemy całą dokumentację do aktu notarialnego.
Na życzenie klienta uczestniczymy w negocjacjach oraz wykonujemy czynności związane z przekazaniem nieruchomości przyszłemu właścicielowi.

Nasza działalność skupia całą uwagę na obsługę -
DOBRZE OBSŁUŻONY KLIENT - TO ZADOWOLONY KLIENT - to również NASZA RENOMA.

Jesteśmy zrzeszeni w BCK Bielsko-Częstochowsko-Katowickim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W zakresie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami jesteśmy ubezpieczeni w ERGO HESTIA S.A.

Zapraszamy wszystkich Klientów zainteresowanych współpracą. Jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy dostosować się do najbardziej wymaganego Klienta.
Do każdego klienta pochodzimy indywidualnie i życzliwie.

Artykul pozycjonujący
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego