O Firmie

Biuro L&M NIERUCHOMOŚCI jest licencjonowanym biurem w obrocie nieruchomościami, czynności pośrednictwa prowadzone są przez pośrednika Lidia Warnajtys nr licencji zawodowej 13852.

Działalność biura swoim zasięgiem obejmuje cały powiat rybnicki, a także miasto Rybnik, dlatego też siedziba firmy mieści się na pograniczu lokalizacji, tj. w Czerwionce, przy głównej ulicy.

Dokonując wyboru miejscowości na siedzibę biura wybraliśmy teren, gdzie jest ewidentna potrzeba mieszkańców tej Gminy. Do tej pory wszystkie sprawy związane z kupnem-sprzedażą nieruchomości, trzeba było załatwiać poza Gminą, chcemy to zmienić i dlatego wychodzimy naprzeciw dla Klienta, zapewniając kompleksową obsługę związaną z obrotem nieruchomościami.

Co to znaczy?, dla Klienta Kupującego zgodnie z preferencjami jesteśmy w stanie znaleźć każdą nieruchomość, czy do zakupu czy do wynajmu. Bardzo ważne – świadczymy pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych, współpracujemy z kilkunastoma bankami udzielającymi kredyty hipoteczne. Przygotowujemy całą dokumentację do aktu notarialnego, na życzenie Klienta uczestniczymy w negocjacjach dotyczących warunków transakcji. Po zakupie nieruchomości nasza praca dla Klienta jeszcze się nie kończy, wykonujemy szereg czynności związanych z przekazaniem nieruchomości. A co zapewniamy dla Klienta Sprzedającego? Pełną obsługę związaną ze sprzedażą nieruchomości lub też wynajmu. Nasze działania obejmują wyszukiwanie konkretnego Klienta na daną nieruchomość, lokal mieszkalny itp., kojarzenia stron, inwestowania własnych środków finansowych w szeroko pojętą reklamę nieruchomości, współpracy z innymi biurami nieruchomości w zakresie sprzedaży nieruchomości, mieszkania, itp.. , również na życzenie
uczestniczymy w negocjacjach oraz wykonujemy czynności związane z przekazaniem nieruchomości przyszłemu właścicielowi.

Nasza działalność skupia całą uwagę na obsługę - DOBRZE OBSŁUŻONY KLIENT - TO ZADOWOLONY KLIENT - to również NASZA RENOMA.

Jesteśmy zrzeszeni w BCK Bielsko-Częstochowsko-Katowickim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W zakresie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami jesteśmy ubezpieczeni w ERGO HESTIA S.A. na sumę gwarancyjną w wysokości 25 000 euro.

Zapraszamy wszystkich Klientów zainteresowanych współpracą. Jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy dostosować się do najbardziej wymaganego Klienta.

Artykul pozycjonujący
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego