Wyszukiwarka ofert

Wybierz lokalizację

Oferty mieszkania Sprzedaż

Miejscowość
Cena
Powierzchnia
Data
LNLW-MS-2991 | Mieszkanie Sprzedaż
490 000 pln (8 448,28 pln / m²)
Lokalizacja Rybnik
Dzieln./Miejsc. Raszowiec
Rodzaj budynku apartamentowiec
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 58,0 m²
Piętro 1p
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe w stanie zaawansowanym deweloperskim, położone w kameralnym, nowoczesnym apartamentowcu na drugim piętrze, w Rybniku, obręb Raszowiec. Budynek znajduje si ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LNLW-MS-2989 | Mieszkanie Sprzedaż
280 000 pln (4 801,10 pln / m²)
Lokalizacja Czerwionka-Leszczyny
Dzieln./Miejsc. Leszczyny
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 58,3 m²
Piętro 1p
2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze – Leszczyny, ul. Broniewskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w spokoj ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LNLW-MS-2988 | Mieszkanie Sprzedaż
470 000 pln (6 663,83 pln / m²)
Lokalizacja Żory
Dzieln./Miejsc. os. Sikorskiego
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 70,5 m²
Piętro 7p
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego zlokalizowanego na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku na Osiedlu Sikorskiego w Żorach. Mieszkanie przeszło gruntowny remont 2,5 roku ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LMMZ-MS-3004 | Mieszkanie Sprzedaż
199 000 pln (5 345,15 pln / m²)
Lokalizacja Rybnik
Dzieln./Miejsc. Maroko-Nowiny
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 1
Powierzchnia 37,2 m²
Piętro 6p
Przedstawiamy ofertę sprzedaży dużej kawalerki zaaranżowanej na mieszkanie dwupokojowe, usytuowanej na 6 piętrze wieżowca na spokojnym Osiedlu Nowiny w Rybniku. Nieruchomość składa się : z pokoju ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LMMZ-MS-3003 | Mieszkanie Sprzedaż
284 000 pln (4 599,19 pln / m²)
Lokalizacja Rybnik
Dzieln./Miejsc. Boguszowice Osiedle
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 61,8 m²
Piętro 3p
PRZESTRONNE MIESZKANIE W BOGUSZOWICACH NA OSIEDLU POŁUDNIE !! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania typu szewdzkiego, które mieści się w niskim bloku na trze ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika Pokaż na mapie
LMMZ-MS-3000 | Mieszkanie Sprzedaż
179 000 pln (1 923,08 pln / m²)
Lokalizacja Czerwionka-Leszczyny
Dzieln./Miejsc. Czerwionka
Rodzaj budynku kamienica
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 93,1 m²
Piętro 1p
Bezczynszowe mieszkanie w kamienicy z dużym potencjałem aranżacyjnym !! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie stanowiące odrębną własność, zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy w Czerwionce p ...
LNLW-MS-2985 | Mieszkanie Sprzedaż
300 000 pln (3 529,41 pln / m²)
Lokalizacja Czerwionka-Leszczyny
Dzieln./Miejsc. Dębieńsko
Rodzaj budynku apartamentowiec
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 85,0 m²
Piętro parter
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania bezczynszowego, usytuowanego w kameralnym budynku mieszkalnym. Nieruchomość znajduje się w obiekcie składającym się z zaledwie czter ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LNLW-MS-2978 | Mieszkanie Sprzedaż
490 000 pln (4 099,39 pln / m²)
Lokalizacja Rybnik
Dzieln./Miejsc. Kamień pod Rzędówką
Rodzaj budynku segment
Liczba pokoi 6
Powierzchnia 119,5 m²
Piętro 1p
Przedmiotem sprzedaży jest:  Dwu-poziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 108,70 m2 i niezależną kotłownią o powierzchni 10,88m2 ogrzewany za pomocą centralnego ogrzewania na pellet, piec 12 KW ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LNLW-MS-2976 | Mieszkanie Sprzedaż
350 000 pln (5 645,16 pln / m²)
Lokalizacja Rybnik
Dzieln./Miejsc. Centrum
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 62,0 m²
Piętro 4p
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego, usytuowanego na 4 piętrze, w niskim bloku przy ulicy Piasta w Rybniku. Mieszkanie z księgą wieczystą stanowiące odrębną nieruchomość, do k ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LNLW-MS-2975 | Mieszkanie Sprzedaż
550 000 pln (4 674,88 pln / m²)
Lokalizacja Rybnik
Dzieln./Miejsc. Kamień pod Rzędówką
Rodzaj budynku segment
Liczba pokoi 5
Powierzchnia 117,7 m²
Piętro 1p
Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe położone na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego w Rybnik, w spokojnej dzielnicy Kamień (dzielnica Rybnika), przy ul. Gen. Sikorskiego. ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
Artykul pozycjonujący
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego